Baymb.com siz değerli kullanıcıların güvenliğine özel önem vermektedir ve bu nedenle kişisel bilgileriniz hiç bir şartta başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz, sadece ve sadece Baymb.com internet sitesinin sizlere çok daha güzel hizmetler verebilmesi için tarafımızdan kullanılır . Tarafınızdan bize aktarılan bilgiler 2048 Bit SSL sistemi ile şifrelenir bu sayede başka kişi veya kişiler tarafından görüntülenemez ve kopya edilemez. Size ait olan her türlü bilgi site veri tabanını koruyan güvenlik sistemiyle eş zamanlı korunmaktadır.


Alışveriş yapılırken kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden tamamen bağımsız olarak şifrelenir ve bankamız tarafından sorgulanır. Kredi kartının ilgili banka tarafından kullanılabilirliği onaylanır ise alışverişe devam edilebilir. Alışverişte kullanılan kredi kartı ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemeyeceği ve kaydedilemeyeceği için herhangi bir kişi ya da kurumun hiç bir koşulda ilgili bilgileri görüntüleme veya elde etme gibi bir şansı yoktur.


Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz değerli müşterilerimiz ulaşabilirsiniz ve istediğiniz değişiklikleri sadece siz yapabilirsiniz. Başka kişilerin veya kurumların size ait özel bilgilere sahip olması veya bu bilgiler üzerinde herhangi bir oynama yapması mümkün değildir. Dilediğiniz süreçte üyeliğiniz iptal edebilirsiniz. Üyeliğini iptal edenlerin üyelik bilgileri otomatik olarak silinir, Baymb.com tarafından kesinlikle ve hiç bir surette kullanılamaz.


BAYMB GÜVENLİK POLİTİKASI


Baymb.com’un amacı ziyaretçilerinin internet üzerinden rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır.


Baymb.com da bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolleri kullanılmaktadır. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez.


Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. SSL güvenlik protokelleri sayesinde Baymb.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır. Bu sistem sayesinde Weidertürk sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin Internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır. Kredi kartı bilgileriniz Baymb.com üzerinde kesinlikle saklanmamaktadır.